Offer

Plakat do pokoju dziecięcego - różowy

Nowy

24,90 zł

Plakat do pokoju dla dziewczynki  , do wyboru w formacie A 3 lub A 4. Znajduje się na nim  księżyc , chmurki oraz przyjemny napis Dobranoc Pchły na noc ;) Fajny i oryginalny  pomysł na wystrój pokoju dziecka. Plakat będzie wyjątkowym prezentem dla każdej małej damy :)

Więcej szczegółów

Plakat do pokoju dla dziewczynki  , do wyboru w formacie A 3 lub A 4. Znajduje się na nim  księżyc , chmurki oraz przyjemny napis Dobranoc Pchły na noc ;) Fajny i oryginalny  pomysł na wystrój pokoju dziecka. Plakat będzie wyjątkowym prezentem dla każdej małej damy :)


Wielkość PLAKATU podaj w wiadomości do zamówienia ( 3 krok - różowa ramka )

do wyboru A3 lub A4 


Czas oczekiwania na zamówienie wynosi od 2 do 4 dni roboczych . *plakat sprzedawany jest bez ramki

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl