Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Koszulka z bałwankiem i imieniem

Nowy

39,00 zł

Koszulka dla Dziecka-  100% bawełniane w kolorze zielonym z bałwankiem oraz imieniem dziecka.. Koszulka  to must have w szafie każdego małego dziecka :) Stworzy super pamiątkę ze zdjęciami , jest również idealnym prezentem dla małego członka rodziny :)

Więcej szczegółów

Koszulka dla Dziecka-  100% bawełniane w kolorze zielonym z bałwankiem oraz imieniem dziecka.. Koszulka  to must have w szafie każdego małego dziecka :) Stworzy super pamiątkę ze zdjęciami , jest również idealnym prezentem dla małego członka rodziny :)PROSIMY O PODANIE IMIENIA ORAZ ROZMIARU W WIADOMOŚCI DO ZAMÓWIENIA

Dostępne rozmiary DZIECKO : 68-74 74-80  86-92 98-104 110-116 122-128 134-146

 

KOSZULKA

100% wysokogatunkowa bawełna

wzmocniony, dwuwarstwowy ściągacz wokół wykroju szyi z domieszką elastanu

taśma wzmacniająca na karku

bez szwów bocznych


TABELA Z WYMIARAMI

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl