Offer

I love my Baby I love my Mommy -zestaw koszulek

Nowy

79,00 zł

Koszulki bawełniane w kolorze białym z modnym napisem dla mamy „I <3 my baby” , jej dopełnieniem jest koszulka dla dziecka z napisem „ I <3 my mommy”. Napis nawiązuje do wyjątkowej miłości między mamą a dzieckiem.

Więcej szczegółów

Koszulki bawełniane w kolorze białym z modnym napisem dla mamy „I <3 my baby” , jej dopełnieniem jest koszulka dla dziecka z napisem „ I <3 my mommy”. Napis nawiązuje do wyjątkowej miłości między mamą a dzieckiem.PROSIMY O PODANIE ROZMIARÓW W WIADOMOŚCI DO ZAMÓWIENIA


Dostępne rozmiary dla Mamy : S M L XL


100% wysokogatunkowa niekurczliwa bawełna ring-spun

klasyczny damski fason

podwójny ściągacz wokół szyi

podwójne szwy przy rękawach i u dołu koszulki

boczne szwy

Dostępne rozmiary dla Dziecka 0-3m (body) 3-6m 6-12 m 86-92


BODY 100% niekurczliwa bawełna czesana

body w stylu amerykańskim

ściągacze u dołu rękawków

zapięcie u dołu na trzy bezniklowe zatrzaski w kolorze body.


KOSZULKA 3-6m 6-12m

100% bawełna czesana interlock

wokół czyi ściągacz z dodatkiem elastanu

ozdobny szew wokół szyi, u dołu rękawków i u dołu koszulki

na ramieniu zapięcie na zatrzaski


KOSZULKA 86-92

100% wysokogatunkowa bawełna

wzmocniony, dwuwarstwowy ściągacz wokół wykroju szyi z domieszką elastanu

taśma wzmacniająca na karku

bez szwów bocznych
BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl