Offer

Plakat z literą od imienia

Nowy

24,90 zł

Plakat z literą od imienia to idealny pomysł na prezent, np. z okazji urodzin, imienin czy parapetówki. Czarno białe plakaty to mega popularny trend w nowoczesnym wystroju wnętrz. Ładnie się prezentują i ozdabiają pokój. 

Więcej szczegółów

Plakat z literą od imienia to idealny pomysł na prezent, np. z okazji urodzin, imienin czy parapetówki. Czarno białe plakaty to mega popularny trend w nowoczesnym wystroju wnętrz. Ładnie się prezentują i ozdabiają pokój. 

Wymiar plakatu to A4 lub A3 prosimy o podanie rozmiaru w wiadomości do zamówienia

Prosimy o podanie w wiadomości imienia jakie ma się znaleźć na plakacie oraz ewentualnych preferencji zamówienia.

Plakaty sprzedajemy bez ramek. Wysyłamy je w sztywnej, kartonowej tubie.

Czas realizacji zamówienia - od 3 do 7 dni roboczych. 
BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl