Offer

Kubek termiczny MOMLIFE

Nowy

49,00 zł

Kubek termiczny dla Mamy z wizerunkiem silnej kobiety z napisem Mom life  to idealny pomysł na prezent, np. z okazji urodzin, imienin , dnia mamy czy dnia kobiet. 

Więcej szczegółów

Kubek termiczny dla Mamy z wizerunkiem silnej kobiety z napisem Mom life  to idealny pomysł na prezent, np. z okazji urodzin, imienin , dnia mamy czy dnia kobiet. 


Kubek będzie  uprzyjemniał moment picia kawy lub herbaty każdej mamie przypominając jej zawsze jaką jest silną i wspaniałą osobą. Kubek przyda się w domu kiedy nie ma jednej dłuższej chwili na wypicie ulubionej kawy czy herbaty jak również na spacerze w parku. Napoje w kubku należy przewozić w pozycji pionowej, aby zapobiec rozlaniu. Ciepło (od wrzątku do 35°C) utrzymuje w temperaturze pokojowej przez około 3 godziny.


 

Wymiary: 8,5 x 15,5 cm. Pojemność – 400 ml.


Produkt dostępny jest na zamówienie. Czas realizacji – od 3 do 7 dni.

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl