Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Brelok ze zdjęciem usg twojego dziecka

Nowy

24,90 zł

Brelok z usg dziecka to najlepszy pomysł  aby przekazać  tacie informację że nim zostanie. Przyszły tata będzie miał cudowny osobisty upominek ,którym zawsze będzie mógł się pochwalić rodzinie i znajomym. Brelok można nosić przy sobie jako dodatek do kluczy domu lub auta. 

Więcej szczegółów

Brelok z usg dziecka to najlepszy pomysł  aby przekazać  tacie informację że nim zostanie. Przyszły tata będzie miał cudowny osobisty upominek ,którym zawsze będzie mógł się pochwalić rodzinie i znajomym. Brelok można nosić przy sobie jako dodatek do kluczy domu lub auta. Fajny gadżet również dla mamy ,która chce mieć zdjęcie dziecka zawsze przy sobie. Taki mały dodatek a sprawia dużo radości i stanowi wspaniałą pamiatkę na całe lata. 

Wystarczy że przyślesz zdjęcie usg maluszka wraz z numerem zamówienia na adres   sklep@jakamama.pl 


Wymiary: 80x30 mm

Płytka z nadrukiem: 23x28 mm

Kolor: srebrny

Tworzywo: metal

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie - Czas realizacji od 2 do 7 dni.

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl