Offer

Kubek termiczny z imionami rodziny

Nowy

49,00 zł

Kubek termiczny  jest idealny na codzień aby kawa była zawsze ciepła. Grafika z imionami wyrazi więcej niż 1000 słów. Dla każdego kto uwielbia podkreślać że rodzina jest najważniejsza. Świetnie się sprawdzi również jako prezent na każdą okazję np. urodziny, imieniny, babyshower, parapetówkę.

Więcej szczegółów

Kubek termiczny  jest idealny na codzień aby kawa była zawsze ciepła. Grafika z imionami wyrazi więcej niż 1000 słów. Dla każdego kto uwielbia podkreślać że rodzina jest najważniejsza. Świetnie się sprawdzi również jako prezent na każdą okazję np. urodziny, imieniny, babyshower, parapetówkę. Kubek przyda się w domu kiedy nie ma jednej dłuższej chwili na wypicie ulubionej kawy czy herbaty jak również na spacerze w parku. Napoje w kubku należy przewozić w pozycji pionowej, aby zapobiec rozlaniu. Ciepło (od wrzątku do 35°C) utrzymuje w temperaturze pokojowej przez około 3 godziny.

Możliwość dodania kilku liter i imion. 

Prosimy o podanie imion oraz preferencji zamówienia w wiadomości.

Wymiary: 8,5 x 15,5 cm. Pojemność – 400 ml.


Produkt dostępny jest na zamówienie. Czas realizacji – od 3 do 7 dni.
BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl