Offer

Koszulka dla mamy ( z imionami członków rodziny )

Nowy

49,00 zł

Koszulka damska z nadrukiem imion członków rodziny. Nadruk jest bardzo trwały dzięki czemu koszulka posłuży długi czas.

W wiadomości prosimy o podanie imion jakie mają się znaleźć na koszulce oraz dokładnych preferencji nadruku.

Przykładowo pokazany wzór z pierwszą literą imienia dziecka oraz imionami rodziców, możliwe jest nadrukowanie dwóch lub trzech liter od imion dzieci.

Więcej szczegółów

Koszulka damska z nadrukiem imion członków rodziny. Nadruk jest bardzo trwały dzięki czemu koszulka posłuży długi czas.

W wiadomości prosimy o podanie imion jakie mają się znaleźć na koszulce. ( imię mamy, imię taty, imię dziecka / imiona dzieci )

oraz dokładnych preferencji nadruku.

Przykładowo pokazany wzór z pierwszą literą imienia dziecka oraz imionami rodziców, możliwe jest nadrukowanie dwóch lub trzech liter od imion dzieci.Materiał: poliester, miękki i miły w dotyku. 

Gramatura: 200g/m2Dostępne rozmiary:
 

S (szerokość: 42 cm, długość: 64 cm) 
M (szerokość: 44 cm, długość: 66 cm) 
L (szerokość: 46 cm, długość: 68 cm) 

Produkt dostępny jest na zamówienie. Czas realizacji – od 3 do 7 dni roboczych.

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl