Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Bransoletki dla Mamy i Córki (dwa serca) pozłacane

Nowy

119,00 zł

Zestaw biżuterii składa się z dwóch bransoletek. Wersja damska oraz dziewczęca połączona jest z zawieszką w kształcie dwóch złączonych serc.

Więcej szczegółów

Zestaw biżuterii składa się z dwóch bransoletek. Wersja damska i dziewczęca połączona jest z zawieszką w kształcie dwóch złączonych serc. Komplet biżuterii wykonany jest ze srebra (próba 925) oraz pokryty podwójną warstwą 24 karatowego złota . Wyjątkowy zestaw dwóch bransoletek dla mamy i córki symbolizuje szczególną więź i miłość między nimi.
damska: typ -Rolo ,zawieszka wymiary 20x10 mm      16, 17, 18, 19, 20 cm


dziewczęca
: typ- Rolo, ,zawieszka  wymiary 20x10 mm   13, 14, 15, 16 cm


BRANSOLETKI WYKONUJEMY NA DOWOLNY ROZMIAR 


Prosimy wpisać wybrane rozmiary w wiadomości do zamówienia*

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl