Offer

Naszyjnik dla taty i syna

Nowy

159,00 zł

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek męski połączony jest z zawieszką w kształcie kółka na którym jest wyjątkowy grawer „jaki ojciec”. Łańcuszek chłopięcy połączony jest z zawieszką w kształcie mniejszego kółka na którym jest grawer „taki syn”.

Więcej szczegółów

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek męski połączony jest z zawieszką w kształcie kółka na którym jest wyjątkowy grawer „jaki ojciec”. Łańcuszek chłopięcy połączony jest z zawieszką w kształcie mniejszego kółka na którym jest grawer „taki syn”. Komplet biżuterii wykonany jest ze srebra (próba 925) oraz pokryty warstwą rodu (kolor czarny) ,dzięki której nie matowieje i jest odporny na zarysowania. Wyjątkowy zestaw dla taty i syna symbolizuje szczególną więź i miłość między nimi.


męski
: typ- kulkowy, długość 60 cm , zawieszka średnica 18 mm


chłopięcy
: typ -kulkowy, długość 38 cm, zawieszka średnica 12 mmBEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl