Offer

Naszyjnik dla mamy i córki z grawerem

Nowy

119,00 zł

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek damski połączony jest z zawieszką w kształcie serca na którym jest wyjątkowy grawer „jaka mama”. Łańcuszek dziewczęcy połączony jest z zawieszką w kształcie mniejszego serca na którym jest grawer „taka córka”.

Więcej szczegółów

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek damski połączony jest z zawieszką w kształcie serca na którym jest wyjątkowy grawer „jaka mama”. Łańcuszek dziewczęcy połączony jest z zawieszką w mniejszego kształcie serca na którym jest grawer „taka córka”.


Komplet biżuterii wykonany jest ze srebra (próba 925) oraz pokryty warstwą rodu ,dzięki której nie ciemnieje, nie matowieje i jest odporny na zarysowania. Wyjątkowy zestaw dla mamy i córki symbolizuje szczególną więź i miłość między nimi.

 

damski: typ-linka ,długość 45+3cm (przedłużka) zawieszka średnica 18 mm


dziewczęcy
: typ-linka, długość 36+3 cm (przedłużka) zawieszka średnica 12 mmBEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl