Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ SREBRNĄ POKRYTĄ WARSTWĄ RODU?

JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ SREBRNĄ POKRYTĄ WARSTWĄ RODU?


jak czyścić srebroW naszym sklepie dostępna jest biżuteria srebrna, na której zastosowano pokrycie rodem (jasne i ciemne). Na wstępie wyjaśnimy czym jest „rodowanie” ?

Rodowanie (pokrycie galwaniczne) -jest to proces polegający na pokryciu srebra cienką warstwą rodu. Dzięki temu procesowi biżuteria jest :

- odporna na zarysowania

- nie ciemnieje

- nie matowieje

- zyskuje dodatkowy połysk


Aby cieszyć się wspaniałym wyglądem biżuterii przez długi czas powinniśmy pamiętać o kilku ważnych zasadach.


czyszczenie srebrnej biżuterii


Czyszczenie:


- nie czyścimy biżuterii rodowanej preparatami do srebra oraz szczoteczką z twardym włosiem (może to uszkodzić powłokę rodu ,przez co się odbarwi i straci swoje właściwości )


- biżuterię należy czyścić delikatnie wodą z niewielką ilością płynu do mycia naczyń, a następnie dobrze osuszyć i wytrzeć miękką ściereczką z mikrofibryjak trzymać biżuterię srebrną


Przechowywanie:


- biżuterię przechowywać oddzielnie zapakowaną w woreczki strunowe lub pudełka kartonowe z miękkim środkiem (biżuteria nie porysuje się nawzajem i nie będą zachodzić reakcje chemiczne)


- biżuterię przechowywać z dala od światła ,wilgoci i substancji chemicznych (unikajmy trzymania biżuterii w łazience)


Dobre rady:


- unikajmy styczności z silnymi detergentami (perfumy, lakier do włosów)


- zdejmujmy biżuterię podczas kąpieli w wannie lub basenie

- zdejmujmy biżuterię podczas prac domowych oraz aktywności fizycznej (unikniemy zerwania oraz zabrudzenia)Dzięki warstwie rodu srebro jest dodatkowo chronione , odporne na zarysowania i przebarwienia ,jednak stosując się do powyższych zasad przedłużymy piękny wygląd biżuterii na długi czas. Jeżeli biżuteria jest mocno zabrudzona powierzmy ją fachowcowi i zanieśmy na profesjonalne czyszczenie do złotnika.


wisiorki dla mamy i córki

Zapisz

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl