Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

JAK DBAĆ O KOSZULKI Z NADRUKIEM?

                             JAK DBAĆ O KOSZULKI Z NADRUKIEM?Każdy z nas chciałby, aby koszulki z nadrukiem które posiada służyły mu jak najdłużej i przez długi czas ładnie wyglądały. Aby było to możliwe powinniśmy stosować się do kilku prostych zasad. Pierwszą , najważniejszą zasadą jest czytanie metek producenta i posługiwanie się jego zaleceniami.
pranie koszulek z nadrukiem

 

Pranie:

 

– dobierzmy odpowiedni proszek do koloru koszulki

– nie używajmy odplamiaczy i wybielaczy , gdyż mogą one uszkodzić nadruk

( koszulki dziecięce są często mocno zabrudzone z wiadomych przyczyn :) ,dlatego jeżeli musimy użyć silnego detergentu nie nanieśmy go bezpośrednio na nadruk )

– pierzmy koszulki zawsze na „lewej stronie” – najlepiej ręcznie (jeżeli wybierzemy pralkę ,ustawmy tryb delikatnego prania w temperaturze max 40°

 


suszenie ubrań z nadrukiem

Suszenie:

 

– unikajmy suszenia koszulek w suszarce bębnowej oraz suszenia ich na słońcu , gdyż może ono mieć zły wpływ na nadruk ( jeżeli chcemy je suszyć w taki sposób róbmy to na „lewą stronę”)

– nie wirujmy ich w trybie powyżej 500 obrotów na minutę (ustawmy program prania na delikatny np. „pranie ręczne”)

– najlepszym rozwiązaniem dla naszych koszulek jest rozwieszenie ich tak aby same „ociekły”

 


prasowanie koszulek z nadrukiem

 

Prasowanie:

 

– dobierzmy odpowiedni program oraz temperaturę prasowania max 110°

– prasujmy koszulki zawsze na „lewej stronie”

– dla lepszej ochrony nadruku możemy dodatkowo prasować koszulkę „przez ściereczkę”

 

 

Teraz już wiemy jak prawidłowo dbać o koszulki z nadrukiem aby móc się nimi cieszyć jak najdłużej :)
pranie i prasowanie koszulek

Zapisz

Zapisz

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl