Offer

KOSZULKI DLA MAMY TATY I DZIECKA Rodzinna sesja zdjęciowa

KOSZULKI DLA MAMY TATY I DZIECKA  Rodzinna sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa dla rodziny


Wiosna to wyjątkowa pora roku, wszystko budzi się do życia, zaczyna się tworzyć ta niezwykła wiosenna energia :) To doskonały czas aby wykorzystać piękną pogodę i wybrać się w plener na rodzinną sesję zdjęciową. Może się ona odbyć w parku, w lesie, nad jeziorem, lub na polanie czyli wszędzie tam gdzie uchwycimy piękny krajobraz. Ważne aby sprawdzić prognozę pogody i zaplanować ten dzień z fotografem. Wiadomo, że musimy dostosować się ze wszystkim pod dzieci :) pory drzemek to rzecz święta ;) Ale dla chcącego rodzica wszystko jest do zrobienia -prawda? Zabieramy jedzonko i picie ze sobą i jedziemy uwieczniać piękne chwile w gronie rodzinnym. Wszystko niech się odbywa bez pośpiechu i bez stresu, fotograf doskonale wie że przy dzieciach przechodzimy w „specjalny tryb” ;)
ubrania do sesji zdjęciowejNa pewno wiele osób zastanawia się czy warto? Czy jest sens wydać nasze pieniądze na kilka zdjęć .My uważamy ,że jak najbardziej warto ,ponieważ jest to wspaniała przygoda ,a profesjonalne zdjęcia są zupełnie inne od tych codziennych robionych telefonem. Fotograf uchwyci najlepszy kadr, złapie dobre światło i obrobi zdjęcie fachowo. Dzięki temu mamy pamiątkę na całe życie, takie zdjęcia z chęcią wkleimy do albumu i będziemy się nimi cieszyć. Bardzo dobrym pomysłem jest wydruk zdjęcia na płótnie jako obraz. Do tego celu fotografia musi być bardzo dobrej jakości.

plener rodzinny

foto sesja rodziców z dzieckiem
Do zdjęć fajnie jest wykorzystać ciekawe ubrania i akcesoria, w naszym sklepie znajdziecie takie same koszulki dla rodziców i dzieci. Ta cudowna rodzinka ,czyli Justyna ,Tomasz i Basia zrobili mix koszulkowy :) Mama założyła t-shirt z napisem „I love my baby” , tata „I made fantastic baby” a Basia „Yes it's me” .Wszystko do siebie pasuje , a koszulki akcentują ich wzajemną miłość. Misją naszej marki jest właśnie podkreślanie więzi rodzinnej i niezwykłych emocji jakie jej towarzyszą. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie – koszulki spełniły swoją rolę – a mała modelka Basia to niesamowity słodziak prawda ? :) Dziękujemy za zaufanie i podzielenie się Waszymi rodzinnymi zdjęciami :)
rodzice i dziecko na sesji zdjęciowejdziecko na foto sesji w plenerze
Dzięki sesji uwieczniamy nasze cudowne chwile, które tak szybko przemijają, czas biegnie a dzieci rosną, warto mieć taką pamiątkę i za kilkanaście lat wrócić do pięknych zdjęć i powspominać :)

Zdjęcia: Magdalena Rajca

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl