Offer

Koszulki Świąteczne dla całej rodziny

Opublikowane przez
Koszulki Świąteczne dla całej rodziny to fajny pomysł na prezent oraz stworzenie cudownej pamiątki. W naszej ofercie znajdziesz zestawy koszulek na Boże Narodzenie dla mamy, taty i dziecka. Możemy też wykonać pojedynczą koszulkę lub body z dowolnym świątecznym motywem.

Rodzinna jesienna sesja zdjęciowa z koszulkami

Opublikowane przez
Dziś przygotowałam zdjęcia z jesiennej rodzinnej sesji zdjęciowej. Do fotografii zostały wykorzystane koszulki dla rodziny. Napisy Super Mama, Super Tata i Super Dzieci. Koszulki zostały spersonalizowane przez dodanie imion. Zestaw ze złotymi napisami idealnie nadaje się do rodzinnych zdjęć i podkreśla więź .

Body z nadrukiem dla dziecka

Opublikowane przez
Body z nadrukiem dla dziecka , Body z napisem, Body z metryką, Body z własnym nadrukiem

DZIEŃ KOBIET 2019 – pomysły na prezent

Opublikowane przez
Co kupić Żonie i Córce na Dzień Kobiet 2019 ? Przedstawiamy kilka propozycji na wyjątkowy i niespotykany prezent. Podarunek ,który podkreśli więzi Mamy i Córki to coś pięknego.

KOSZULKI DLA MAMY TATY I DZIECKA Rodzinna sesja zdjęciowa

Opublikowane przez
To doskonały czas aby wykorzystać piękną pogodę i wybrać się w plener na rodzinną sesję zdjęciową. Może się ona odbyć w parku, w lesie, nad jeziorem, lub na polanie czyli wszędzie tam gdzie uchwycimy piękny krajobraz. Ważne aby sprawdzić prognozę pogody i zaplanować ten dzień z fotografem.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 8 (1 Pages)

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl