Offer

Naszyjniki dla mamy i córki - gwiazdki pozłacane

Nowy

159,00 zł

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek damski połączony jest z zawieszką w kształcie gwiazdki w której znajduje się malutka gwiazdka.  Łańcuszek dziewczęcy połączony jest z zawieszką w kształcie małej gwiazdki

Więcej szczegółów

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek damski połączony jest z zawieszką w kształcie gwiazdki w której znajduje się malutka gwiazdka.  Łańcuszek dziewczęcy połączony jest z zawieszką w kształcie małej gwiazdki. Komplet biżuterii wykonany jest ze srebra (próba 925) oraz pokryty podwójną warstwą 24 karatowego złota. Wyjątkowy zestaw dla mamy i córki symbolizuje szczególną więź i miłość między nimi.


damski
: typ-rolo ,długość 45+3cm (przedłużka) zawieszka średnica 15 mm


dziewczęcy
: typ-rolo, długość 36+3 cm (przedłużka) zawieszka średnica 10 mmBEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl