Offer

Bransoletka z imieniem - pozłacana

Nowy

59,00 zł

Bransoletka z imieniem na sznurku. Kolor biały z pozłacaną 24 karatowym złotem zawieszką. Idealna do każdej stylizacji, stanowi modny dodatek. Cudowna jako prezent- bo kto nie kocha spersonalizowanych podarunków? ;)

Więcej szczegółów

Bransoletka z imieniem na sznurku. Kolor biały z pozłacaną 24 karatowym złotem zawieszką. Idealna do każdej stylizacji, stanowi modny dodatek. Cudowna jako prezent- bo kto nie kocha spersonalizowanych podarunków? ;)


Długość bransoletki 11-22 cm (możliwość regulacji)

Czas oczekiwania : 7-14 dni roboczych (każdą bransoletkę wykonujemy dla Ciebie)

Prosimy o podanie imienia w wiadomości do zamówienia (różowa ramka)


Dostępne Imiona:

Agata
Agnieszka
Alicja
Amelia 
Ania
Aneta
Antosia
Basia
Ela
Emilia
Ewa
Gosia
Hania
Iga
Julia
Justyna
Laura
Kasia
Lena
Liliana
Magda
Maja
Maria
Natalia
Ola
Olivia
Pola
Wiktoria
Zosia
Zuzia

Imiona męskie: 

Wojtek
Wiktor
Tymek
Tomek
Piotrek
Paweł
Olek
Miłosz
Mikołaj
Michał
Marek
Marcin
Marcel
Leon
Kuba
Kacper
Jasio
Franek
Filip 
Antek
Adam

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl