Offer

Naszyjnik z Sercem dla Mamy i Córki

Nowy

Srebrny Naszyjnik z Sercem. Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Wisiorki mają takie same zawieszki w kształcie serca   która oznacza prawdziwą miłość  :) Duże serce dla Mamy oraz małe dla Córki.  Komplet wykonany jest ze srebra (próba 925). Wyjątkowy zestaw symbolizuje szczególną przyjaźń i więź  między Mamą a Córką.

Więcej szczegółów

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Wisiorki mają takie same zawieszki w kształcie serca   która oznacza prawdziwą miłość  :) Duże serce dla Mamy oraz małe dla Córki.  Komplet wykonany jest ze srebra (próba 925). Wyjątkowy zestaw symbolizuje szczególną przyjaźń i więź  między Mamą a Córką.damski
: typ-rolo owal, długość 45+3cm (przedłużka) zawieszka średnica 18 mm


dziewczęcy
: typ-rolo owal, długość 36+3 cm (przedłużka) zawieszka średnica 12 mmNaszyjniki wykonujemy na Twoje specjalnie zamówienie - jeżeli potrzebujesz dłuższych lub krótszych łańcuszków możemy dopasować rozmiar do Waszych potrzeb :)


Prosimy po podanie wymiarów w wiadomości do zamówienia ( 3 krok zamówienia - różowa ramka )


np. damski długość 45 cm , dziewczęcy długość 40 cm 


*do każdego łańcuszka dołączamy  przedłużkę 3 cm 


* jeżeli nie napiszesz długości oznacza to zamówienie standardowych wymiarów


Czas oczekiwania na realizację 1-4 dni robocze

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl