Offer

Poduszka "z własnym nadrukiem"

Nowy

39,00 zł

Poduszka z Twoim własnym napisem. Teraz możesz podarować sobie lub komuś bliskiemu piękną i spersonalizowaną poduszkę z wyjątkowym napisem. Idealna na każdą okazję :)

Więcej szczegółów

Poduszka z Twoim własnym napisem. Teraz możesz podarować sobie lub komuś bliskiemu piękną i spersonalizowaną poduszkę z wyjątkowym napisem. Idealna na każdą okazję :)Prosimy o podanie napisu w wiadomości do zamówienia

Po przygotowaniu projektu prześlemy wizualizację do akceptacji ;)Możliwość zamówienia samej poszewki w cenie 24zł (prosimy o wiadomość na maila sklep@jakamama.pl)

Wymiary: 40 x 40 cm
Materiał: mikrofibra
Zamykana na zamek błyskawiczny.

Produkt dostępny jest na zamówienie. Czas realizacji – od 2 do 4 dni roboczych.

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl