Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Brelok "z własnym nadrukiem"

Nowy

19,00 zł

Brelok z Twoim nadrukiem  to fajny gadżet oraz ozdoba. Możesz go nosić do kluczy domu lub auta. Bardzo fajny pomysł na spersonalizowany prezent dla każdego.

Więcej szczegółów

Brelok z Twoim nadrukiem  to fajny gadżet oraz ozdoba. Możesz go nosić do kluczy domu lub auta. Bardzo fajny pomysł na spersonalizowany prezent dla każdego.
 

Prosimy o podanie napisu w wiadomości do zamówienia

Po przygotowaniu projektu prześlemy wizualizację do akceptacji


Wymiary: 80x30 mm

Płytka z nadrukiem: 23x28 mm

Kolor: srebrny

Tworzywo: metal

Produkt wykonywany jest na  zamówienie - Czas realizacji od 2 do 4 dni.

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl