Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Kubek termiczny "Gwiazda Hollywood" z imieniem

Nowy

49,00 zł

Modny kubek z motywem gwiazdy z alei gwiazd Hollywood wykonany na indywidualne zamówienie. Kubek termiczny  jest idealny na co dzień aby kawa była zawsze ciepła. Świetnie się sprawdzi  jako prezent na każdą okazję np. urodziny, imieniny, babyshower, dzień Mamy.

Więcej szczegółów

Modny kubek z motywem gwiazdy z alei gwiazd Hollywood wykonany na indywidualne zamówienie. Kubek termiczny  jest idealny na co dzień aby kawa była zawsze ciepła. Świetnie się sprawdzi  jako prezent na każdą okazję np. urodziny, imieniny, babyshower, dzień Mamy. Kubek przyda się w domu kiedy nie ma jednej dłuższej chwili na wypicie ulubionej kawy czy herbaty jak również na spacerze w parku. Napoje w kubku należy przewozić w pozycji pionowej, aby zapobiec rozlaniu. Ciepło (od wrzątku do 35°C) utrzymuje w temperaturze pokojowej przez około 3 godziny.


Prosimy o podanie Imienia w wiadomości do zamówienia :)
Wymiary: 8,5 x 15,5 cm. Pojemność – 400 ml.Produkt dostępny jest na zamówienie. Czas realizacji – od 3 do 7 dni.
BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl