Offer
Jest 15 produktów.

Kalendarze 2021

Kalendarze w rozmiarze A5  na rok 2021 z napisami. Tworzone dla mam i żon , które chcą być zorganizowane aby móc  zaplanować każdy dzień.

Kalendarze 2021 są dostępne w kolorach szarym i różowym. Przykładowe napisy to "Boss Mom" "Super Mom"

"Żona , Mama , Szefowa"

Chcesz fajny Kalendarz na 2021 ? już znalazłaś ;) nasze kalendarze są świetnej jakości w wersji premium. Kartki są śnieżno białe a kolory okładek

żywe i estetyczne. Kalendarz ma format A5 czyli 14,5 x 20,5 cm. Jest to optymalna  wielkość , dzięki czemu zmieści się sporo zapisków. W ofercie znajdują się propozycje dla kobiet , mam i żon. Świetne napisy podkreślają nasze ważne role w życiu. Kalendarz 2021 jest must have każdej z nas. Grunt to dobre planowanie i organizacja. Dzięki temu że mamy różne wzory kalendarzy , każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jeżeli szukasz fajnego i oryginalnego prezentu dla mamy lub żony to świetnie trafiłeś! 
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na super kalendarze 2021 z nadrukami.

na stronę
Showing 1 - 12 of 15 items
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl