Offer
Jest 8 produktów.

Torby

Torby z nadrukiem tworzone dla kobiet w szczególności dla mam. Wyjątkowe napisy takie jak momlife, I love my family czy super mama podkreślą wyjątkowość macierzyństwa. Eko torby to wygoda w codziennym życiu. Jeżeli masz pomysł na własny nadruk , chętnie go wykonamy :) 

Showing 1 - 8 of 8 items
  • Biała eko torba z długimi uszami. Nadruk ŻONA IDEALNA to modny trend wśród wszystkich Pań. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety. Może być świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia kobiet, imienin, urodzin lub walentynek.

  • Biała eko torba z długimi uszami. Nadruk MOMLIFE to modny trend wśród wszystkich mam. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety. Może być świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia kobiet, imienin, urodzin lub dnia mamy.

  • Biała eko torba z długimi uszami. Nadruk SUPER MAMA to modny trend wśród wszystkich mam. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety. Może być świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia kobiet, imienin, urodzin lub dnia mamy.

  • Biała eko torba z długimi uszami. Nadruk przedstawiający silną mamę to symbol mocy jaką posiadają. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety. Może być świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia kobiet, imienin, urodzin lub dnia matki.

  • Biała eko torba z długimi uszami. Nadruk PRZYSZŁA MAMA  to modny trend wśród wszystkich kobiet w ciąży. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety spodziewającej się dziecka. Noszona na co dzień ogłosi dookoła że spodziewasz się dziecka 

  • Biała eko torba z długimi uszami. Nadruk I LOVE MY FAMILY to ponadczasowy trend. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety. Może być świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia kobiet, imienin, urodzin lub walentynek.

  • Biała eko torba z długimi uszami. Nadruk #momlife to super trend wśród mam. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety. Może być świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia kobiet, imienin, urodzin lub dnia matki.

  • Biała eko torba z długimi uszami z Twoim własnym napisem. Idealna na zakupy, szybka w czyszczeniu. Doskonały gadżet na co dzień dla każdej kobiety. Może być świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia kobiet, imienin, urodzin lub dnia mamy.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl