Offer
Jest 21 produktów.

Koszulki dla Mamy

Koszulki dla mamy. W tej kategorii znajdują się t-shirty damskie z wyjątkowymi nadrukami. Stworzone specjalnie dla mam napisy : I love my family, momlife czy żona idealna. Jeżeli masz pomysł na własną grafikę czy napis, chętnie go zrealizujemy. Koszulka z własnym nadrukiem to możliwość spełnienia swojego oryginalnego i jedynego pomysłu. Koszulka dla mamy to super pomysł na prezent na dzień mamy, dzień kobiet, urodziny czy imieniny, świetnie się sprawdzi na baby shower ;) Bo każda mama jest jedyna na świecie i należy to podkreślać :)

na stronę
Showing 1 - 12 of 21 items
 • Koszulka damska z nadrukiem imion członków rodziny. Nadruk jest bardzo trwały dzięki czemu koszulka posłuży długi czas. W wiadomości prosimy o podanie imion jakie mają się znaleźć na koszulce oraz dokładnych preferencji nadruku. Przykładowo pokazany wzór z pierwszą literą imienia dziecka oraz imionami rodziców, możliwe jest nadrukowanie dwóch lub trzech...

 • Najlepszy Prezent dla MAMY ? Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem I love my family.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Dla kobiety dla której największą wartością jest rodzina i pragnie to podkreślać.

 • Najlepszy Prezent dla Mamy ?Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem MOMLIFE.  Popularny wśród mam napis który jest  w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Dla kobiety która wie co to prawdziwe życie matki ;) prawdziwy must have - idealna na prezent urodzinowy, imieninowy, baby shower czy dzień matki.

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z modnym napisem ŻONA IDEALNA.  Popularny wśród kobiet napis  wyraża więcej niż 1000 słów. Dla kobiety która jest pewna siebie i wie że jest tą idealną ;) prawdziwy must have - idealna na prezent urodzinowy, imieninowy, walentynkowy czy z okazji dnia kobiet.

 • Koszulka ze ZDJĘCIEM ? Koszulka z WŁASNYM NAPISEM ? Koszulka bawełniana w kolorze białym z własnym nadrukiem. Teraz możesz nosić wymarzony T-shirt z oryginalnym napisem stworzonym przez siebie. Taka koszulka sprawdzi się również jako prezent na każdą wyjątkową okazję :)

 • Najlepszy i oryginalny prezent dla Kobiety. Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem Najlepsza Mama na Ziemi.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Koszulka będzie idealnym prezentem dla Mamy na wszelkie okazje :)

 • Prezent dla Mamy - Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem best mom ever.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Koszulka będzie idealnym prezentem dla Mamy na wszelkie okazje :)

 • Najlepszy prezent dla kobiety? Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem best mom ever.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Koszulka będzie idealnym prezentem dla Mamy na wszelkie okazje :)

 • Najlepszy Prezent dla MAMY ? Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem best mommy ever.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Koszulka będzie idealnym prezentem dla Mamy na wszelkie okazje :)

 • Najlepszy Prezent dla Kobiety ? Koszulka  bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem Najlepsza Mama.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Koszulka będzie idealnym prezentem dla Mamy na wszelkie okazje :)

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z super napisem LIMITED EDITION (kolor jaskrawy różowy).  Koszulka będzie idealnym prezentem dla Mamy na wszelkie okazje :)

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem Królowe rodzą się w ... Twój miesiąc.  Modny napis który jest zawsze super wyraża więcej niż 1000 słów. Koszulka będzie idealnym prezentem dla Mamy na wszelkie okazje :)

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl