Offer
Jest 43 produktów.

Koszulki dla Rodziny

W tej kategorii znajdują się koszulki bawełniane dla rodziców i dzieci. Są to takie same koszulki dla mamy i córki lub mamy i syna , jak również dla taty i córki oraz taty i syna. Koszulki posiadają fajne i ciekawe nadruki wyrażające bliskość między rodzicami a dziećmi. Przykładowe napisy to : „jaki ojciec taki syn” lub „jaka mama taka córka”. Taka sama odzież dla mamy i dziecka lub taty i dziecka to super pomysł na oryginalny i niespotykany prezent na każdą okazję a szczególnie na Dzień Matki lub Dzień Ojca. Koszulki można nosić na co dzień i podkreślać wyjątkowość rodzicielstwa, ale również świetnie się sprawdzą podczas rodzinnej sesji zdjęciowej i sprawią posiadanie cudownej pamiątki na całe życie dla rodzica i dziecka. Koszulki dla rodziny są dostępne w wielu rozmiarach nawet dla niemowląt. T-shirty są bawełniane i dobre jakościowo. Nadruki są wykonane metodą termotransferu ,co daje im trwałość przy praniu i prasowaniu.

na stronę
Showing 13 - 24 of 43 items
 • Koszulki dla Mamy , Taty i Córki lub Syna. Nadruk kolorowych buziek z emocjami dla każdego członka rodziny - każda z napisem Happy :) Must have dla każdej szczęśliwej rodzinki.  Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z okazji rocznicy lub urodzin. 

 • Koszulki dla Mamy , Taty i Córki lub Syna. Nadruk dinozaura z napisami: mamozaur, tatozaur, synozaur lub córkozaur ;) Koszulki  bawełniane 100% bawełny i bardzo trwały nadruk. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) 

 • Koszulki dla Mamy , Taty i Córki lub Syna. Napis dla mamy "ok but first coffee" dla taty "ok but first beer" oraz dla dziecka "ok but first milk". Koszulki  bawełniane w kolorze białym z oryginalnymi napisami oraz grafikami.Koszulki dla całej rodziny są świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość całej Rodziny :)

 • Koszulki dla Mamy i Córki . Napisy  Królowa Żona Pierwsza oraz Księżniczka Córka Pierwsza. Koszulki  bawełniane w kolorze białym z oryginalnymi napisami oraz koroną w kolorze złotym. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość więzi mamy i córki :) Super pomysł na prezent z każdej okazji .

 • Koszulki dla Mamy i Syna. Napisy Królowa Żona Pierwsza i Książę Syn Pierwszy. Koszulki  bawełniane w kolorze białym z oryginalnymi napisami oraz koroną w kolorze złotym. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkową więź mamy i syna :) Super pomysł na prezent z każdej okazji.

 • Koszulki dla  Taty i Córki. Napisy Król Mąż Pierwszy i Księżniczka Córka Pierwsza. Koszulki  bawełniane w kolorze białym z oryginalnymi napisami oraz koroną w kolorze złotym. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkową więź taty i córeczki:) Super pomysł na prezent z każdej okazji

 • Koszulki dla  Taty i  Syna. Napisy Król Mąż Pierwszy i Książę Syn Pierwszy. Koszulki  bawełniane w kolorze białym z oryginalnymi napisami oraz koroną w kolorze złotym. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkową więź między tatą a synem :) Super pomysł na prezent z każdej okazji.

 • Koszulki dla Mamy i Dziecka. Napis Happy oraz radosne buzie które wywołają dużo uśmiechu. Koszulki  bawełniane w kolorze białym  oraz bardzo trwały nadruk. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkową relację mamy i dziecka:) Super pomysł na prezent z okazji urodzin, dnia dziecka czy na każdą wyjątkową okazję.

 • Koszulki dla Taty i Dziecka. Napisy Happy i motyw buźki wywoła dużo uśmiechu i radości. Koszulki  bawełniane w kolorze białym z bardzo trwałym nadrukiem. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowe relacje taty i dziecka:) Super pomysł na prezent z okazji dnia ojca, chłopaka, dziecka lub urodzin czy imienin. 

 • Koszulki dla Mamy i Córki . Nadruk dinozaura z napisami: mamozaur i córkozaur ;) Koszulki  bawełniane 100% bawełny i bardzo trwały nadruk. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z każdej okazji. Motyw dinozaurów wywoła dużo uśmiechu :) 

 • Koszulki dla Mamy i Syna . Nadruk dinozaura z napisami: mamozaur i synozaur ;) Koszulki  bawełniane 100% bawełny i bardzo trwały nadruk. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z każdej okazji. Motyw dinozaurów wywoła dużo uśmiechu :) 

 • Koszulki dla Taty i Syna . Nadruk dinozaura z napisami: tatozaur i synozaur ;) Koszulki  bawełniane 100% bawełny i bardzo trwały nadruk. Świetne na specjalne okazje a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z każdej okazji. Motyw dinozaurów wywoła dużo uśmiechu :) 

Pokazuje 13 - 24 z 43 elementów

BEZPIECZNE ZAKUPY

PRZYJAZNA OBSŁUGA

SZYBKIE PRZELEWY

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl