Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Naszyjnik dla Mamy i Córki (dorosłej) Pozłacany

Nowy

139,00 zł

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek dla Mamy połączony jest z zawieszką w kształcie serca ,w którym zostało wycięte małe serduszko. Łańcuszek dla Córki połączony jest z zawieszką w kształcie serduszka , które zostało wycięte w sercu Mamy.

Więcej szczegółów

Zestaw biżuterii składa się z dwóch łańcuszków z zawieszkami. Łańcuszek dla Mamy połączony jest z zawieszką w kształcie serca ,w którym zostało wycięte małe serduszko. Łańcuszek dla Córki połączony jest z zawieszką w kształcie serduszka , które zostało wycięte w sercu mamy. Komplet biżuterii wykonany jest ze srebra (próba 925) oraz pokryty podwójną warstwą 24 karatowego złota. Wyjątkowy zestaw dla Mamy i Córki symbolizuje szczególną więź i miłość między nimi.


Mama: typ- Anker ,długość 46,5+3cm (przedłużka) zawieszka średnica 20x15 mm


Córka: typ- Anker, długość 46+3 cm (przedłużka) zawieszka średnica 15x10 mm

Wysyłka w 24 h

Czas na zwrot - 14 dni

Szybkie Przelewy24

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl