Offer

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Bransoletka dla mamy i córki (koniczynka)

Nowy

99,00 zł

Zestaw biżuterii składa się z dwóch bransoletek. Wersja damska połączona jest z zawieszką w kształcie koniczynki oraz owalu z grawerem „jaka mama” ,wersja dziewczęca połączona jest z zawieszką w kształcie mniejszej koniczynki oraz owalu z grawerem „taka córka”.

Więcej szczegółów

Zestaw biżuterii składa się z dwóch bransoletek. Wersja damska połączona jest z zawieszką w kształcie koniczynki oraz owalu z grawerem „jaka mama” ,wersja dziewczęca połączona jest z zawieszką w kształcie mniejszej koniczynki oraz owalu z grawerem „taka córka”. Komplet biżuterii wykonany jest ze srebra (próba 925) oraz pokryty warstwą rodu ,dzięki której nie ciemnieje, nie matowieje i jest odporny na zarysowania. Wyjątkowy zestaw dwóch bransoletek dla mamy i córki symbolizuje szczególną więź i miłość między nimi.

damska: typ -linka ,długość 17+3 cm (przedłużka) zawieszka koniczynka średnica 10 mm ,zawieszka owal wymiary 10x18 mm


dziewczęca
: typ- linka, długość 14+3 cm (przedłużka) zawieszka koniczynka średnica 8 mm ,zawieszka owal wymiary 8x15

Wysyłka w 24 h

Czas na zwrot - 14 dni

Szybkie Przelewy24

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl