Offer
Jest 8 produktów.

Poduszki

Poduszki tworzone dla całej rodziny. Wspaniałe napisy podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Poduszki z imionami członków rodziny , z imieniem mamy ,taty lub dziecka są świetnym pomysłem na prezent z każdej okazji. Jeżeli masz własny pomysł na grafikę lub napis chętnie go zrealizujemy. Taka poduszka pięknie ozdobi wnętrze pełnego miłości domu rodzinnego :)

Showing 1 - 8 of 8 items
  • Poszewka na poduszkę z imionami członków rodziny. W wiadomości prosimy o podanie imion jakie mają się znaleźć na poszewce. ( imię mamy, imię taty, imię dziecka / imiona dzieci ) Przykładowo pokazany wzór z pierwszą literą imienia dziecka oraz imionami rodziców, możliwe jest nadrukowanie dwóch lub trzech liter od imion dzieci.

  • Poszewka na poduszkę z literką od imienia (dziecka, mamy lub taty). W wiadomości prosimy o podanie litery jaka ma się znaleźć na poszewce. Idealny pomysł na prezent dla ukochanej osoby oraz na modny i rodzinny wystrój mieszkania.

  • Poduszka z napisem I love my Family. Dla osób które kochają swoją rodzinę i uwielbiają to podkreślać za pomocą małych rzeczy.  Ponadczasowy i popularny  napis  idealnie się sprawdzi jako prezent dla mamy, taty, żony , męża lub przyjaciół. Jest gwarancją ,że ozdobi wnętrze domu i nada mu ciepła. 

  • Poduszka z napisem Mom life to świetny trend. Stworzona po to aby odzwierciedlić styl nowoczesnej mamy. Minimalistyczny napis ładnie i delikatnie ozdabia poduszkę. Nadaje się na prezent z okazji urodzin, imienin, babyshower. Nowy "must have" dla każdej mamy. 

  • Poduszka z napisem Dad life to świetny trend. Stworzona po to aby odzwierciedlić styl nowoczesnego taty. Minimalistyczny napis ładnie i delikatnie ozdabia poduszkę. Nadaje się na prezent z okazji urodzin, imienin, pępkowego. Nowy "must have" dla każdego taty. 

  • Poduszka z napisem żona idealna to świetny trend dla każdej kobiety która powiedziała Tak. Super pomysł na prezent dla  żony ,której zrobi się niezmiernie miło otrzymując ten gadżet. Doskonale się sprawdzi na urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu. Nowy "must have" dla każdej żony.

  • Poduszka z napisem mąż idealny to świetny trend dla każdego mężczyzny który zawarł związek małżeński. Super pomysł na prezent dla  męża ,któremu zrobi się niezmiernie miło otrzymując ten gadżet. Doskonale się sprawdzi na urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu. Nowy "must have" dla każdego męża.

  • Poduszka z Twoim własnym napisem. Teraz możesz podarować sobie lub komuś bliskiemu piękną i spersonalizowaną poduszkę z wyjątkowym napisem. Idealna na każdą okazję :)

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Wysyłka w 24 h

Czas na zwrot - 14 dni

Szybkie Przelewy24

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl