Offer
Jest 66 produktów.

Koszulki

W tej kategorii znajdują się koszulki dla mamy , koszulki dla taty  oraz koszulki i body dla dziecka. Koszulki są 100% bawełniane , bardzo dobrej jakości, nadruki wykonane są bardzo trwałą metodą termotransferu. Napisy wyrażają emocje i nawiązują do rodzicielstwa. Znajdziesz też koszulki dla par i zakochanych które podkreślają wyjątkowe uczucia. T-shirty z nadrukiem możemy wykonać na Twoje życzenie - możesz zrealizować swój pomysł na oryginalne i wyjątkowe napisy :) 

na stronę
Showing 1 - 12 of 66 items
 • Koszulka damska z nadrukiem imion członków rodziny. Nadruk jest bardzo trwały dzięki czemu koszulka posłuży długi czas. W wiadomości prosimy o podanie imion jakie mają się znaleźć na koszulce oraz dokładnych preferencji nadruku. Przykładowo pokazany wzór z pierwszą literą imienia dziecka oraz imionami rodziców, możliwe jest nadrukowanie dwóch lub trzech...

 • Koszulka męska z nadrukiem imion członków rodziny. Nadruk jest bardzo trwały dzięki czemu koszulka posłuży długi czas. W wiadomości prosimy o podanie imion jakie mają się znaleźć na koszulce. ( imię mamy, imię taty, imię dziecka / imiona dzieci ) oraz dokładnych preferencji zamówienia.

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem I love my family.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Dla kobiety dla której największą wartością jest rodzina i pragnie to podkreślać.

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem I love my family.  Ponadczasowy napis który jest zawsze w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Dla mężczyzny dla której największą wartością jest rodzina i pragnie to podkreślać.

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem MOMLIFE.  Popularny wśród mam napis który jest  w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Dla kobiety która wie co to prawdziwe życie matki ;) prawdziwy must have - idealna na prezent urodzinowy, imieninowy, baby shower czy dzień matki.

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z wyjątkowym napisem DADLIFE.  Popularny wśród ojców napis który jest  w modzie wyraża więcej niż 1000 słów. Dla mężczyzny która wie co to prawdziwe życie ojca ;) prawdziwy must have - idealna na prezent urodzinowy, imieninowy, pępkowe czy dzień ojca.

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z modnym napisem ŻONA IDEALNA.  Popularny wśród kobiet napis  wyraża więcej niż 1000 słów. Dla kobiety która jest pewna siebie i wie że jest tą idealną ;) prawdziwy must have - idealna na prezent urodzinowy, imieninowy, walentynkowy czy z okazji dnia kobiet.

 • Koszulka bawełniana w kolorze białym z modnym napisem MĄŻ IDEALNY.  Popularny wśród mężczyzn napis  wyraża więcej niż 1000 słów. Dla faceta który jest pewny siebie i wie że jest tym idealnym ;) prawdziwy must have - idealna na prezent urodzinowy, imieninowy, walentynkowy czy z okazji dnia chłopaka.

 • Body dla Dziecka-  100% bawełniane w kolorze białym z wyjątkowym napisem "born in 2018" oraz imieniem. Body to must have każdego noworodka :) Stworzą super pamiątkę ze zdjęciami , są również idealnym prezentem dla nowego członka rodziny :)

 • Body dla Dziecka-  100% bawełniane w kolorze białym z wyjątkowym napisem "born in 2018" oraz imieniem. Body to must have każdego noworodka :) Stworzą super pamiątkę ze zdjęciami , są również idealnym prezentem dla nowego członka rodziny :)

 • Body dla Dziewczynki-  100% bawełniane w kolorze białym z wyjątkowym napisem "born in 2018" oraz imieniem. Body to must have każdego noworodka :) Stworzą super pamiątkę ze zdjęciami , są również idealnym prezentem dla nowego członka rodziny :)

 • Body lub Koszulka dla Dziecka-  100% bawełniane w kolorze białym z wyjątkowym napisem Kocham Mamę i Tatę oraz imieniem. Koszulka z takim napisem to must have w szafie każdego małego dziecka :) Stworzy super pamiątkę ze zdjęciami , jest również idealnym prezentem dla nowego członka rodziny :)

Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów

Wysyłka w 24 h

Czas na zwrot - 14 dni

Szybkie Przelewy24

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl