Offer
Jest 19 produktów.

Koszulki dla Całej Rodziny

Koszulki dla rodziny. T-shirty dla całej rodziny z nadrukiem. Dla mamy, taty, syna i córki. Wykonane z najwyższej jakości bawełny 100% posłużą przez długi czas. W naszym sklepie zrobimy dowolny nadruk na koszulkach na Twoje życzenie. Koszulki rodzinne są świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia ojca, dnia matki,  dnia dziecka, urodzin czy każdej wyjątkowej okazji. Dla wspaniałych rodziców ,którzy wiedzą wie że podkreślanie więzi z dzieckiem to ważna i świetna sprawa. Bo miłość taty ,mamy i dzieci to coś wyjątkowego i najważniejszego w życiu:) 

na stronę
Showing 13 - 19 of 19 items
 • Koszulki dla Mamy , Taty i Dziecka. Nadruki z motywem uśmiechniętej śmiesznej buźki;) Razem zestaw idealny - dla rodziny która ma poczucie humoru :) Koszulki są  bawełniane 100% bawełny oraz posiadają bardzo trwały nadruk. Świetne na wspólne wyjścia a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z każdej...

  109,00 zł
 • Koszulki dla Mamy , Taty i Dziecka. Nadruki z motywem Myszki Miki oraz napisami - mama, tata , syn, córka ;) Razem zestaw idealny - dla rodziny która ma poczucie humoru i uwielbia Disney'a :) Koszulki są  bawełniane 100% bawełny oraz posiadają bardzo trwały nadruk. Świetne na wspólne wyjścia a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej...

  115,00 zł
 • Koszulki dla całej Rodziny. Nadruki z motywem żółtych palm i napisem Summer Time ;) Razem zestaw idealny - dla rodziny która uwielbia okres wakacyjny :) Koszulki są  bawełniane 100% bawełny oraz posiadają bardzo trwały nadruk. Świetne na wspólne wyjścia a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z każdej...

  115,00 zł
 • Koszulki dla Mamy , Taty i Dziecka. Nadruki z napisem LIMITED EDITION ;) dla dziewczyn różowe dla chłopaków białe.  Razem zestaw idealny - dla rodziny która ma poczucie humoru :) Koszulki są  bawełniane 100% bawełny oraz posiadają bardzo trwały nadruk. Świetne na wspólne wyjścia a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) 

  109,00 zł
 • Koszulki dla Mamy , Taty i Dziecka. Nadruki z motywem Myszki Miki oraz Imionami ;) Razem zestaw idealny - dla rodziny która uwielbia podkreślać swoją więź i uwielbia Disney'a :) Koszulki są  bawełniane 100% bawełny oraz posiadają bardzo trwały nadruk. Świetne na wspólne wyjścia a także na co dzień :) Super pomysł na prezent z każdej okazji.

  115,00 zł
 • Koszulki dla Mamy , Taty i Dziecka. Nadruki z napisem I love Polska. Razem zestaw idealny - dla rodziny która ceni Patriotyzm :) Koszulki są  bawełniane 100% bawełny oraz posiadają bardzo trwały nadruk. Świetne na wspólne wyjścia a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z każdej okazji.

  119,00 zł
 • Koszulki dla Mamy , Taty i Dziecka. Nadruki z napisami Best Mom Ever - Best Dad Ever - -Best Kid Ever :) Koszulki są  bawełniane 100% bawełny oraz posiadają bardzo trwały nadruk. Świetne na wspólne wyjścia a także na co dzień aby podkreślać wyjątkowość i więź całej Rodziny :) Super pomysł na prezent z każdej okazji.

  119,00 zł
Pokazuje 13 - 19 z 19 elementów

Wysyłka w 24 h

Czas na zwrot - 14 dni

Szybkie Przelewy24

Witaj w wyjątkowym e­sklepie który jest stworzony dla rodziców i dzieci. Znajdziesz u nas takie same koszulki dla mamy ,taty i dziecka oraz identyczną biżuterię w wersji dużej i małej. Naszą misją jest wyrażanie cudownych uczuć i niezwykłych emocji jakie towarzyszą Rodzinie. W naszej ofercie znajdują się koszulki dla całej rodziny ­ dla mamy ,córki i syna a także taty , córki i syna. Niezwykłe napisy na nich podkreślają wyjątkowość rodzicielstwa. Dostępne są różne rozmiary ,aby każdy rodzic znalazł coś dla siebie i dziecka. Stworzyliśmy również niepowtarzalne srebrne naszyjniki oraz bransoletki dla mamy i córki oraz taty i syna ,które symbolizują wieź między rodzicem a dzieckiem. Na niektórych wzorach zostały wygrawerowane specjalne napisy : „jaka mama” ­ ”taka córka” oraz „jaki ojciec” ­ „taki syn”. Pojawiają się również motywy serca i koniczynki ,które przedstawiają miłość i szczęście. Taka sama biżuteria dla matki i córki oraz ojca i syna to coś rzadko spotykanego, dlatego zrobiliśmy ją aby móc dawać wyraz uczuć rodzinnych na co dzień. Nasz sklep pragnie pomagać w okazywaniu i dzieleniu się szczęściem rodzinnym.

Zapraszamy – jakamama.pl